MS CUP 2011

 

Prvý ročník MS-CUP turnaja dvojíc v tenise sa organizátorom vydaril

E-mail
 

Prvý ročník MS-CUP turnaja dvojíc v tenise, ktorého sa v sobotu (7.8.) zúčastnilo celkom 36 priaznivcov tenisových kurtov nielen z Vranova sa organizátorom vydaril. Slnečné počasie prispelo ku kvalite jednotlivých štvorhier na antukových a teraflexových tenisových kurtoch v areáli Strednej odbornej školy drevárskej vo Vranove.

Organizátorom 1. ročníka tenisového turnaja MS-CUP Vranov je Jozef Milták, Štefan a Ľubomír Semko. Ako upresnil J. Milták, tento turnaj dvojíc v tenise nadväzuje na minuloročné turnaje, ktoré sa konali na počesť jeho brata.

„Pred tým som usporiadaval Memoriál na počesť môjho brata Jána Miltáka, bol to takisto tenista. Minulého roku bol posledný piaty ročník. Aby to neukončilo tradíciu a schádzanie ľudí pri štvorhrách, tak turnaj pokračuje pod názvom MS-CUP. Je to prvý ročník, ale je to vlastne pokračovanie toho memoriálu,“ vysvetlil spoluorganizátor Jozef Milták.

Nad prvým ročníkom turnaja MS CUP vyjadril maximálnu spokojnosť.
„Tohtoročná účasť je vyššia. Je vidno, že sa to rozbehuje, že turnaj naberá na kredite. Minulého turnaja sme mali 13 dvojíc, tohto roku je to 18 dvojíc, takže možno aj to nasvedčuje tomu, že si nato ľudia zvykli. Myslím si, že nám praje aj počasie. K dispozícii máme päť kurtov, dve antukové a tri teraflexové kurty,“ dodal Jozef Milták s tým, že turnaja sa mohol zúčastniť ktokoľvek. Organizátori pre víťazov turnaja pripravili vecné ceny a poháre, na záver nechýbal ani guláš pre všetkých účasntíkov.

Výsledky 1.ročníka tenisového turnaja dvojíc MS- CAP Vranov


1.miesto- Milták Jozef -Vranov nad toplou

               Holeva Miloš- Bratislava

2.miesto- Kalafa Stefan- Vranov nad Toplou

               Kolesár Lubomír -Dargov

3.miesto- Hrubovská Miroslava- Vranov nad Topľou

               Varga Valér- Vranov nad Topľou

4.miesto- Zamba Ján -Vranov nad Topľou

               Zajac Martin- Vranov nad Topľou

 

"Víťazom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie ročníky"

                                                            Jozef Miltak

 

            

 

Zdieľaj na facebooku