9.tenisovo-bowlingový turnaj dvojíc

Vážení tenisoví priatelia,

zimné halové tenisové turnaje majú už vo Vranove n/T istú tradíciu, sú príjemným spestrením dlhej zimy a príležitosťou, aby sme sa stretli, zašportovali, porozprávali a zabavili sa. K týmto turnajom môžeme smelo rátať aj ,,vranovskú raritu,, s názvom Tenisovo-bowlingový turnaj dvojíc.  Zatiaľ sa podarilo zorganizovať osem turnajov v takomto netradičnom formáte, posledný (v poradí ôsmy) sa konal dňa 23.01.2016. Tenisová časť sa odohráva v pretlakovej hale vo Vranove n/T,bowlingová časť tohoto turnaja sa uskutoční na bowlingových dráhach v Pivárni Pod lipou.

Ceny sú pripravené pre tri najúspešnejšie páry v tenisovej aj bowlingovej časti,budeme vyhodnocovať prakticky 3 turnaje v jeden deň,faktom však ostáva ,že celkoví víťazi tohto turnaja musia podať vyrovnané výkony na dvorcoch aj na bowlingovej dráhe!

Z kapacitných a časových dôvodov je počet účastníkov obmedzený na 16 max.Preto sa nahlasujte prosím čím skôr na tel:0905401620

Propozície turnaja

 Názov 9.Tenisovo -bowlingový turnaj dvojíc
 Miesto konania PŠH Vranov n/T - Pod lipou
 Dátum 10.12.2016 (sobota)
 Organizátor Tulach R.,Milták J., Marcinov M.
 Štartovné 15€/osobu
 Lopty Wilson
 Prezentácia do 08:15
 Systém hry

každý s každým v skupinách na 1 set,     následná vyraďovacia  časť. Organizátor si vyhradzuje právo upraviť systém turnaja  v závislosti od počtu nahlásených  dvojíc

 Predpokladaná účasť 15-16 dvojíc max.

* V štartovnom je zahrnuté občerstvenie v hale/bufete pri klzisku vrátane dôslednej kontroly dodržiavania pitného režimupoplatok za dvorce, hlavné jedlo v pivárni Pod lipou, poplatok za dráhy a pod.

** Predpokladané ukončenie tenisovej časti turnaja cca o 16:00 hod., presun do pivárne

***Bowlingová časť: cca od 16:00 - 20:00 hod., vyhodnotenie--------voľná zábava :-)

Výsledky celkovo:

1.  Milták-Radvanský R.

2.  Tulach-Straka

3.  Bučko-Bobaľ

Najepší na tenisových dvorcoch boli Bučko/Bobaľ a na bowlingových dráhach Štiblárik/Krajkovič.....

Všetkým zúčastneným ďakujeme :-)