Nadstavbová časť:
Víťazmi zimnej tenisovej ligy 4-hier sa stali Milan a Gabika Marcinovovci,na druhom mieste skončili Gdovin/Jurko a na treťom mieste sa umiestno mužstvo v zložení Baran,Marhulík a Ondrovič. Na 7-mom mieste a víťazmi druhej časti ligy sa stali s prehľadom Haňo/Princ....Všetkým srdečne blahoželáme :-)
Tabuľka:/bodovanie 3-1-0/
A skupina 1-6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Body | Por. | |
1 | Marcinovovci | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 48 | 1. | |
2 | Gdovin/Jurko | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 44 | 2. | |
3 | Radvanský/Vaššo | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 32 | 4. | |
4 | Pidaný/Guman/Jenčko | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 32 | 5. | |
5 | Džurdženík/Bednár/Tulach | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 30 | 6. | |
6 | Baran/Marhulík/Ondrovič | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 33 | 3. |
B skupina 7-12 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Body | Por. | |
7 | Haňo/Princ | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 37 | 7. | |
8 | Štiblárik/Ducko | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 30 | 9. | |
9 | Capovčák/Puškár/Tecák | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 31 | 8. | |
10 | Guman/Džama/Lajčák | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 21 | 10. | |
11 | Kalafa/Drobný | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 11. | |
12 | Derco/Ondrej | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 12. |
Program zápasov:.
1.kolo 09.03.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Gdovin/Jurko | Džurdženík/Bednár | 1 | 17:00 | 7:5,7:6 | 2:0 |
Štiblárik/Ducko | Kalafa/Drobný | 2 | 17:00 | 7:5,6:3 | 2:0 |
Capovčák/Puškár | Džama/Lajčák | 3 | 17:00 | 6:7,6:4,7:6 | 2:1 |
Marcinovovci | Baran/Marhulík | 1 | 19:00 | 6:4,6:4 | 2:0 |
Radvanský/Vaššo | Pidaný/Guman | 2 | 19:00 | 3:6,3:6 | 0:2 |
Haňo/Princ | Derco/Ondrej | 3 | 19:00 | skreč D/O | 2:0 |
2.kolo 16.03.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Haňo/Princ | Štiblárik/Ducko | 1 | 17:00 | 6:1,6:7,7:5 | 2:1 |
Baran/Marhulík | Pidaný/Guman | 2 | 17:00 | 6:3,2:6,1:6 | 1:2 |
Kalafa/Drobný | Capovčák/Puškár | 3 | 17:00 | 3:6,3:6 | 0:2 |
Džurdženík/Bednár | Radvanský/Vaššo | 1 | 19:00 | 6:3,6:1 | 2:0 |
Gdovin/Jurko | Marcinovovci | 2 | 19:00 | 7:5,7:5 | 2:0 |
Derco/Ondrej | Guman/Džama | 3 | 19:00 | 3:6,1:6 | 0:2 |
3.kolo 23.03.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Štiblárik/Ducko | Derco/Ondrej | 1 | 17:00 | 6:3,6:0 | 2:0 |
Capovčák/Puškár | Haňo/Princ | 2 | 17:00 | 2:6,3:6 | 0:2 |
Baran/Marhulík | Gdovin/Jurko | 3 | 17:00 | 2:6,6:0,6:2 | 2:1 |
Radvanský/Vaššo | Marcinovovci | 1 | 19:00 | 3:6,7:6,6:7 | 1:2 |
Pidaný/Guman | Džurdženík/Bednár | 2 | 19:00 | skreč P/G | 0:2 |
Kalafa/Drobný | Guman/Džama | 3 | 19:00 | bez bodu obaja | xxx |
4.kolo 30.03.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Capovčák/Puškár | Štiblárik/Ducko | 1 | 17:00 | 7:5,5:7,6:4 | 2:1 |
Gdovin/Jurko | Radvanský/Vaššo | 2 | 17:00 | 3:6 , 4:6 | 0:2 |
Haňo/Princ | Guman/Džama | 3 | 17:00 | 4:6,7:5,10:7 | 2:1 |
Džurdženík/Bednár | Baran/Marhulík | 1 | 19:00 | 1:6 , 3:6 | 0:2 |
Derco/Ondrej | Kalafa/Drobný | 2 | 19:00 | 2:6,7:5,5:7 | 1:2 |
Marcinovovci | Pidaný/Guman | 3 | 19:00 | skreč P/G | 2:0 |
5.kolo 06.04.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Pidaný/Guman | Gdovin/Jurko | 1 | 17:00 | skreč P/G | 0:2 |
Štiblárik/Ducko | Guman/Džama | 2 | 17:00 | 6:3,6:3 | 2:0 |
Derco/Ondrej | Capovčák/Puškár | 3 | 17:00 | 3:6,3:6 | 0:2 |
Radvanský/Vaššo | Baran/Marhulík | 1 | 19:00 | 5:7,3:6 | 0:2 |
Džurdženík/Bednár | Marcinovovci | 2 | 19:00 | 4:6, 6:7 | 0:2 |
Kalafa/Drobný | Haňo/Princ | 3 | 19:00 | 1:6,3:6 | 0:2 |
4-hry ZIMA 2015/16 - tabuľka a rozpis zápasov/zákl.časť
DRUŽBA double | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Body | Por. | |
1 | Marcinovovci | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 36 | 1. | |
2 | Kalafa/Drobný | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 11. | |
3 | Radvanský/Vaššo | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 28 | 3. | |
4 | Džurdženík/Bednár/RT | 1 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 | 24 | 5. | |
5 | Pidaný/Guman | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 26 | 4. | |
6 | Radvanský K+P+R | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ret. | |
7 | Gdovin/Jurko | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 34 | 2. | |
8 | Derco/Ondrej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 12. | |
9 | Guman/Džama/Lajčák | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 16 | 10. | |
10 | Štiblárik/Ducko | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 19 | 8. | |
11 | Capovčák/Puškár | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 19 | 9. | |
12 | Haňo/Princ | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 22 | 7. | |
13 | Baran/Marhulík | 0 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 23 | 6. |
bodovanie 3-1-0/akákoľvek výhra=3b,prehra 1:2=1b,prehra 0:2=0bodov/...
Radvanský KPR-odstúpenie zo súťaže
Program zápasov:
1.kolo 18.11.2015 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Džurdženík/Bednár/RT | Capovčák/Puškár | 1 | 17:00 | 7:6 0:6 6:10 | 1:2 |
Pidaný/Guman | Štiblárik/Ducko | 2 | 17:00 | 6:2 6:2 | 2:0 |
Gdovin/Jurko | Derco/Sestrienka | 3 | 17:00 | 6:3 6:1 | 2:0 |
Guman/Džama | Radvanský KPR | 1 | 19:00 | 6:2 6:3 | 2:0 |
Radvanský/Vaššo | Haňo/Princ | 2 | 19:00 | 6:3 6:2 | 2:0 |
Kalafa/Drobný | Baran/Marhulík | 3 | 19:00 | 6:7 3:6 | 0:2 |
2.kolo 25.11.2015 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Derco/Sestrienka | Radvanský KPR | 1 | 17:00 | 1:6 4:6 | 0:2 |
Štiblárik/Ducko | Džurdženík/Bednár | 2 | 17:00 | 3:6 4:6 | 0:2 |
Capovčák/Puškár | Radvanský/Vaššo | 3 | 17:00 | 7:6 4:6 9:11 | 1:2 |
Haňo/Princ | Kalafa/Drobný | 1 | 19:00 | 6:2 5:7 6:2 | 2:1 |
Guman/Džama | Pidaný/Guman | 2 | 19:00 | 3:6 6:3 7:10 | 1:2 |
Baran/Marhulík | Marcinovovci | 3 | 19:00 | 0:6 6:7 | 0:2 |
3.kolo 02.12.2015 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Radvanský KPR | Capovčák/Puškár | 1 | 17:00 | 1:6 0:6 | 0:2 |
Gdovin/Jurko | Štiblárik/Ducko | 2 | 17:00 | 6:3 7:6 | 2:0 |
Marcinovovci | Radvanský/Vaššo | 3 | 17:00 | 5:7 7:6 10:8 | 2:1 |
Guman/Džama | Derco/Sestrienka | 1 | 19:00 | 6:1 6:2 | 2:0 |
Džurdženík/Bednár/RT | Baran/Marhulík | 2 | 19:00 | 4:6 5:7 | 0:2 |
Pidaný/Guman | Haňo/Princ | 3 | 19:00 | 2:6 6:2 6:1 | 2:1 |
4.kolo 09.12.2015 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Guman/Džama | Gdovin/Jurko | 1 | 17:00 | 1:6 4:6 | 0:2 |
Štiblárik/Ducko | Radvanský KPR | 2 | 17:00 | 6:2 6:1 | 2:0 |
Capovčák/Puškár | Pidaný/Guman | 3 | 17:00 | 1:6 2:6 | 0:2 |
Haňo/Princ | Džurdženík/Bednár | 1 | 19:00 | 6:3 1:4 skreč | 1:2 |
Baran/Marhulík | Radvanský/Vaššo | 2 | 19:00 | 3:6 6:4 9:11 | 1:2 |
Kalafa/Drobný | Marcinovovci | 3 | 19:00 | 2:6 3:6 |
0:2 |
6.kolo 13.01.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Radvanský/Vaššo | Radvanský KPR | 1 | 17:00 | 6:2 5:7 6:2 | 2:1 |
Haňo/Princ | Štiblárik/Ducko | 2 | 17:00 | 6:4 3:6 7:10 | 1:2 |
Baran/Marhulík | Guman/Džama | 3 | 17:00 | 6:2 6:2 | 2:0 |
Marcinovovci | Derco/Sestrienka | 1 | 19:00 | 6:2 6:23 | 2:0 |
Gdovin/Jurko | Kalafa/Drobný | 2 | 19:00 | 6:4 7:6 | 2:0 |
Džurdženík/Bednár | Pidaný/Guman | 3 | 19:00 | 6:4,4:6,5:10 | 1:2 |
7.kolo 20.01.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Štiblárik/Ducko | Capovčák/Puškár | 1 | 17:00 | 6:1 4:6 6:4 | 2:1 |
Guman/Džama | Haňo/Princ | 2 | 17:00 | 6:2 1:6 5:7 | 1:2 |
Gdovin/Jurko | Marcinovovci | 3 | 17:00 | 7:5 3:6 2:6 | 1:2 |
Pidaný/Guman | Radvanský/Vaššo | 1 | 19:00 | 2:6 3:6 | 1:2 |
Radvanský KPR | Kalafa/Drobný | 2 | 19:00 | 6:4 4:6 8:10 | 1:2 |
Derco/Sestrienka | Baran/Marhulík | 3 | 19:00 | 1:6 1:6 | 0:2 |
8.kolo 27.01.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Kalafa/Drobný | Capovčák/Puškár | 1 | 17:00 | 5:7 6:7 | 0:2 |
Radvanský/Vaššo | Štiblárik/Ducko | 2 | 17:00 | 3:6 6:4 6:2 | 2:1 |
Radvanský KPR | Gdovin/Jurko | 3 | 17:00 | 4:6 , 4:6 | 0:2 |
Džurdženík/Bednár | Guman/Džama | 1 | 19:00 | 7:5 6:3 | 2:0 |
Pidaný/Guman | Derco/Sestrienka | 2 | 19:00 | 6:1,6:1 | 2:0 |
voľný | termín | 3 | 19:00 |
9.kolo 03.02.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Štiblárik/Ducko | Derco/Sestrienka | 1 | 17:00 | 6:3 3:6 6:3 | 2:1 |
Gdovin/Jurko | Capovčák/Puškár | 2 | 17:00 | 6:1, 7:5 | 2:0 |
Haňo/Princ | Radvanský KPR | 3 | 17:00 | 6:1 , 6:4 | 2:0 |
Baran/Marhulík | Pidaný/Guman | 1 | 19:00 | 6:2 , 7:5 | 2:0 |
Marcinovovci | Džurdženík/Bednár | 2 | 19:00 | 6:3 5:7 10:7 | 2:1 |
Kalafa/Drobný | Radvanský/Vaššo | 3 | 19:00 | 6:7 , 5:7 |
10.kolo 10.02.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Guman/Džama | Štiblárik/Ducko | 1 | 17:00 | 3:6,6:4,4:6 | 1:2 |
Gdovin/Jurko | Haňo/Princ | 2 | 17:00 | 6:4,1:6,7:5 | 2:1 |
Capovčák/Puškár | Derco/Sestrienka | 3 | 17:00 | 6:2 , 6:2 | 2:0 |
Radvanský KPR | Baran/Marhulík | 1 | 19:00 | skreč | 0:2 |
Džurdženík/Bednár | Kalafa/Drobný | 2 | 19:00 | 6:0,6:0 | 2:0 |
Pidaný/Guman | Marcinovovci | 3 | 19:00 | 2:6,6:3,3:6 | 1:2 |
11.kolo 17.02.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Štiblárik/Ducko | Kalafa/Drobný | 1 | 17:00 | 6:1,4:6,6:1 | 2:1 |
Gdovin/Jurko | Pidaný/Guman | 2 | 17:00 | 6:3,3:6,6:3 | 2:1 |
Guman/Džama | Radvanský/Vaššo | 3 | 17:00 | 1:6,1:6 | 0:2 |
Derco/Ondrej | Džurdženík/Bednár | 1 | 19:00 | 0:6 , 1:6 | 0:2 |
Capovčák/Puškár | Marcinovovci | 2 | 19:00 | náhr.termín | 1:2 |
Baran/Marhulík | Haňo/Princ | 3 | 19:00 | 4:6,6:1,3:6 | 1:2 |
12.kolo 24.02.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Gdovin/Jurko | Baran/Marhulík | 1 | 17:00 | 6:4,6:4 | 2:0 |
Guman/Džama | Capovčák/Puškár | 2 | 17:00 | 6:3,6:2 | 2:0 |
Haňo/Princ | Derco/Ondrej | 3 | 17:00 | 6:0 ,6:3 | 2:0 |
Radvanský/Vaššo | Džurdženík/Bednár | 1 | 19:00 | 3:6,3:6 | 0:2 |
Pidaný/Guman | Kalafa/Drobný | 2 | 19:00 | 6:0,6:1 | 2:0 |
Capovčák/Puškár | Derco/Ondrej | 3 | 19:00 | 6:3,6:2 | 2:0 |
13.kolo 02.03.2016 | č.kurtu | čas | Výsledok | Stav | |
Baran/Marhulík | Štiblárik/Ducko | 1 | 17:00 | 6:2 , 6:1 | 2:0 |
Marcinovovci | Guman/Džama | 2 | 17:00 | 6:3,3:6,7:6 | 2:1 |
Capovčák/Puškár | Haňo/Princ | 3 | 17:00 | 6:2,4:6,6:7 | 1:2 |
Derco/Ondrej | Kalafa/Drobný | 1 | 19:00 | 3:6 ,3:6 | 0:2 |
Haňo/Princ | Marcinovovci | 2 | 19:00 | 5:7,4:6 | 0:2 |
Radvanský/Vaššo | Gdovin/Jurko | 3 | 19:00 | 3:6 , 4:6 | 0:2 |