Vážení tenisoví priatelia,

zimné halové tenisové turnaje majú už vo Vranove n/T pevnú tradíciu, sú príjemným spestrením dlhej zimy a príležitosťou, aby sme sa stretli, zašportovali, porozprávali a zabavili sa. K týmto turnajom môžeme smelo rátať aj ,,vranovskú raritu,, s názvom Tenisovo-bowlingový turnaj dvojíc.  Zatiaľ sa podarilo zorganizovať deväť turnajov v takomto netradičnom formáte, posledný (v poradí 9.) sa konal dňa 10.12.2016. Tenisová časť sa odohráva v pretlakovej hale vo Vranove n/T,bowlingová časť tohoto turnaja sa uskutoční na bowlingových dráhach v Bowling Bar-e.

Ceny sú pripravené pre tri najúspešnejšie páry v tenisovej aj bowlingovej časti,budeme vyhodnocovať prakticky 3 turnaje v jeden deň,faktom však ostáva ,že celkoví víťazi tohto turnaja musia podať vyrovnané výkony na dvorcoch aj na bowlingovej dráhe!

Z kapacitných a časových dôvodov je počet účastníkov obmedzený na 16 max.Preto sa nahlasujte prosím čím skôr na tel:090541620

 

Pri účasti dvanástich dvojíc sme boli svedkami kvalitných výkonov na tenisových dvorcoch ako aj na bowlingových dráhach.

 

Výsledky turnaja:

Tenis:

1. Marcinov-Sninský

2. Ďurika-Stebila

3. Straka-Tulach

 

Bowling:

1.Štiblárik-Krajkovič

2.Straka-Tulach

3.Ďurika-Stebila

 

Celkovými víťazmi turnaja sa stali Štefan Ďurika a Stano Stebila

2.miesto: Straka-Tulach

3.miesto: Marcinov-Sninský

 

Srdečne gratulujeme :-)